הסיפור שלי

ההצלחה שלכם, המשימה שלי!

לכל סיפור יש נקודת התחלה. נקודת ההתחלה של הסיפור שלי לוקחת אותנו לסוף שנת 2007, באותם שנים מילאתי שורה של תפקידים בכירים באחת מרשתות הקמעונאות הגדולות בישראל. ואז בבוקר אחד, במהלך בדיקה שגרתית, גיליתי שאני לוקה בתסמונת נדירה של הלב ואני נמצא בסכנת חיים. נאלצתי לפרוש מעבודתי ולעבור את התקופה הקשה בחיי, בשעה שהרופאים חששו לנתח אותי. לאחר תקופה של שישה חודשים בהם ישבתי בבית, הוחלט בסופו של דבר לנתח אותי בהתערבות של רבנים והניתוח התקיים בחודש מרץ 2008.

ההתאוששות והניתוח, היוו נקודת מפנה בחיים שלי ושינו לי את קו המחשבה. החלטתי להשלים את לימודי הדוקטורט , שאותם התחלתי בשנת 2007, התחלתי להרצות במכללות בפריפריה והכי חשוב התחברתי מאוד אל עולם הכתיבה שבו תמיד הייתי טוב כילד. בין השנים 2011 ועד ל2016 כתבתי חמישה ספרים, כולם עוסקים בניהול, שיווק ויזמות.

הגיע הזמן שנכיר, לא?

שמי ד"ר יואל (יאיא) סולם, ד"ר למנהל עסקים, מרצה בכנסים בין לאומיים ומרכז הקורס למנהל ויזמות בבית הספר לניהול של המכללה למנהל. במקביל לכתיבת הספרים והשלמת הלימודים ייסדתי את חברת הייעוץ האסטרטגית "יאיא- ייעוץ וליווי למצוינות עסקית", בעשור האחרון ליוויתי עסקים וחברות גדולות ומובילות במשק הישראלי בתחומי האסטרטגיה, הניהול והשיווק לצד ליווי של יזמים בדרך להגשמת החלום שלהם.


המשימה שלי כיום היא לסייע ללקוחות, בהם אני רואה שותפים לדרך שלי, לייצר ערך גבוה במסגרתו נוכל להציב יחד סטנדרטים חדשים שיסייעו להם בתחרות העסקית. תפיסת העולם המנחה אותי בעבודתי כאסטרטג וככותב תוכן שיווקי גורסת כי העבודה צריכה להוביל לתוצאות. המטרה היא לפתח עבור הלקוחות אסטרטגיות פעולה המותאמות ליכולות הליבה ולפעילות העסקית וכל זאת במטרה להפוך אותם למוקד משיכה בפני לקוחות פוטנציאלים.

"יאיא -ייעוץ וליווי למצוינות עסקית" מובילה עסקים, יזמים וחברות לזהות ולנצל את ההזדמנויות הנקרות בדרכן העסקית, למצות את הפוטנציאל העסקי ולנווט את העסק להצלחה.

תחומי התמחות

כתיבה שיווקית

תוכן שיווקי איכותי בונה מערכות יחסים ואמון מול לקוחות ובכך הופך מגדיל את המכירות של העסק!

ייעוץ אסטרטגי

האם תהיתם פעם כיצד ייתכן שישנן חברות אשר מצליחות לפרוץ דרך ולהשיג תוצאות טובות יותר מאחרות? התשובה לשאלה הזו טמונה כולה באסטרטגיה.

הרצאות אורח

ד"ר יואל סולם, מרצה בכיר בעל ניסיון עשיר של למעלה מעשור בייעוץ לארגונים ועסקים ובהרצאות במגוון נרחב של מכללות לתחומי הניהול, השיווק והיזמות.

לקוחות שלי

דילוג לתוכן